Розведення хробака Дендробена в домашніх умовах

На відміну від технологічних хробаків, Дендробена Венета переміщається від корму на значні відстані. Вона виповзає з коробок і ящиків, що необхідно враховувати при її утриманні і розведенні. Виробництво цього виду дощового хробака вважається у заводчиків найбільш перспективним, оскільки Дендробена - черв'як не з дешевих, маса Дендробена Венети досягає 2.5 грам (буває і більше), а довжина - до 12 см! Висока ціна цих черв'яків обумовлена в першу чергу складністю розведення. У рік від 1 хробака можна отримати близько 100 особин потомства, що говорить про не дуже високу плодючості виду - це ще один фактор високої ціни. Легко розмножується на вулиці і переносить зиму. За правильного догляду і дотриманні елементарних правил утримання, Дендробена Венета може прожити 10-12 років. Мирно уживається в одному місці з технологічним хробаком. Хробакові для плодлтворного розведення необхідна постійна вологість не менше 80% і температура 15-20 градусів, хоча і черв'як з легкістю переносить перепади від 0 до 30 градусів, він найбільш швидко розмножується саме в діапазоні 15-20 градусів вище нуля. Розмножується цей вид коконами через 4-5 місяців після появи на світ.

Після придбання племінних особин, найкращим середовищем проживання для них може стати субстрат гною ВРХ або торф, який нічим не відрізняється від субстрату технологічних хробаків.
Кількість молодих черв'яків дуже сильно залежить від температури зовні кокона в середовищі існування, однак, спрощено можна сказати, що статева активність цього хробака знижується в холодні місяці і досягає максимуму плодючості в помірний сезон і знову знижується в особливо спекотні місяці. Для отримання біогумусу в домашніх умовах необхідно досить серйозно підійти до покупки черв'яків і підготовки субстрату (компосту). Черви повинні бути рухливі, червоного кольору. У субстраті повинні бути молодь і кокони. Генетично стійкою вважається популяція, яка містить не менше 2000 штук особин.

Перед покупкою черв'яків необхідно заздалегідь підготувати для них місце. Для цих цілей можна використовувати місткі (від 0,5 до 1,0 м3) дерев'яні ящики висотою 30-40 см, гряди або компостні купи. Ящики можна розмістити в підсобних приміщеннях (в гаражах, сараях, підвалах, горищах і ін.), в яких температура повітря становить від 16 до 24 градусів. 

Розведення хробака в домашніх умовах не представляє ніяких труднощів. Але деяких умови потрібно все-таки дотримуватися.

1. Посуд для утримання повиннен бути повітро- і водопроникним. Можна використовувати будь-який відповідний за розміром пластиковий посуд. Якщо черв'яків небагато, то в якості вермікультиватора можна використовувати пластикові ящики або ємності з-під побутової хімії. Дощовий черв'як не може харчуватися живими рослинами. Він харчується тільки відмерлими і  рослинними залишками, які почали гнити. Тому меню хробака має складатися тільки з рослинної їжі. Їжу потрібно додавати після того, як черв'яки з'їдять попередню порцію. Взагалі, черви звикають практично до будь-якої рослинної їжі. Вони після відповідної переробки можуть поїдати гній, траву або навіть картон і папір. Але для цього їх потрібно кілька місяців компостувати разом з іншими рослинними залишками або гноєм. Але не потрібно думати, що черв'як моментально звикне до нової їжі. Найчастіше при різкому переході на новий раціон дорослі особини загинуть. Але молодняк пристосується і дасть нове покоління черв'яків, пристосованих до нової їжі. Для того, щоб не було падіння черв'яків, нову їжу потрібно додавати малими порціями, змішуючи зі звичайним для них кормом. Починати можна з 10%, поступово збільшуючи вміст нового.

2. Черви люблять підвищену вологість близько 80% і дуже чутливі до коливань вологості, особливо до її зниження. Також потрібно намагатися підтримувати оптимальну для хробака температуру + 15, + 20°С. Чим нижча або вища температура, тим гірше харчується і, відповідно, плодиться черв'як. Взагалі, температурний режим роботи хробака від + 4°С до 30°С. При більш низьких температурах він впадає в сплячку. А при температурі нижче + 1°С може і загинути. При температурі вище + 36°С черв'як теж може загинути. Не можна поливати компост прямо з водопровідного крана через наявність в ньому розчиненого хлору. Воду потрібно використовувати дощову, річкову або відстояну водопровідну. В особистому підсобному господарстві хорошою сировиною для підготовки поживного субстрату може бути гній сільськогосподарських тварин, витриманий на фермі протягом 3-6 місяців. Менше часу йде на компостування кролячого і козячого гною, більше свинячого і курячого. Не рекомендується використовувати в якості компосту гній, що пролежав після завершення компостування більше двох років, так як в ньому вкрай мало необхідних для черв'яків поживних речовин. Такий гній можна використовувати в якості добавки при компостуванні органічних відходів. Готовність субстрату визначається в такий спосіб: на вологий субстрат кладуть десяток черв'яків. Якщо черв'яки в перебігу декількох хвилин заповзають в субстрат, значить він готовий до заселення хробаками. Якщо хробаки не заповзають в субстрат, а лежать на поверхні і піднімають голівки вгору, значить субстрат вимагає додаткового компостування. Категорично забороняється використовувати як корм для хробаків свіжий гній. Черви можуть загинути, через наявність високої температури всередині неферментованного гною.

3. Першу підгодівлю черв'яків проводять через один-два тижні після заселення в компост. Операція підгодівлі полягає в наступному. На одну четверту поверхні грядки або ящика нашаровують свіжий поживний субстрат (корм) товщиною 5-7 см і рівномірно розподіляють його на поверхні. Як корм використовується заздалегідь підготовлений субстрат. Через один-два тижні зверху знову наносять 5-7 сантиметровий шар корму. На цьому етапі корм наносять на всю поверхню і так щотижня, до того часу, поки ящик не буде повністю заповнений або висота гряди не досягне 50-60 см. Періодичність підгодівлі залежить від кількості черв'яків в ящику (в гряді) і від температури вирощування . При наближенні температури до оптимальної (20°С) кількість споживаного хробаками корму зростає. Процес отримання біогумусу закінчується, коли живильний субстрат повністю перероблений і становить за часом три-чотири місяці від початку заселення.

Вибірка черв'яків і біогумусу

Необхідність у вибірці черв'яків виникає, коли живильний субстрат повністю перероблений або коли щільність черв'яків перевищує оптимальну щільність заселення (від 10 до 30 тисяч на 1 м2). Для того, щоб вибрати черв'яків з ящика, їм дають поголодувати кілька днів, а потім на нього ставлять ящик зі свіжим субстратом. Черви в пошуках їжі поступово перебираються в нову ємність. Таким чином потрібно повторити вибірку три рази, кожен раз залишаючи ящик зі свіжим субстратом на тиждень. Коли практично всі хробаки з нижньої ємності переберуться в верхню ємність, біогумус, що залишився в нижній ємності можна використовувати за призначенням. При вибірці черв'яків з гряди їм так само дають поголодувати кілька днів, а потім на 1/3 площі розкладають порцію нового корму шаром 5-7 см, в яку голодні черв'яки переміщуються. Через два-три дні шар разом з хробаками знімають. Цю операцію необхідно повторити 3 рази протягом трьох тижнів, щоб зібрати всіх черв'яків, включаючи молодь, що вийшла з коконів. Годувати дендробену необхідно два рази на тиждень.