Урожай вдома. Що допоможе, а що зашкодить?

Аналізуючи тенденції розвитку споживчого ринку, можна помітити, що останні роки йде активна боротьба з генетично модифікованими товарами. Імпортні і вітчизняні виробники все ще постачають на ринок, але їм в спину дихають вирощені на кращому гумусі вітчизняні продукти харчування. Цей факт дуже радує, оскільки ми - це те, що ми їмо! Досвідчені фермери і люди, які вважають за краще самостійно вирощувати те, що вживають в їжу, знають, що є запорукою родючого грунту і врожаю! Це хороший біогумус. Його потрібно створити і купити каліфорнійського хробака - кращий вихід! Різноманітні дослідження довели, що його використання підвищує родючість в десятки разів при дотриманні всіх необхідних умов.

   
Купити хробаки - це перший крок. Для гарного грунту необхідно підтримувати високий рівень азоту, вологості і температури. Дотримання цих факторів створять необхідне розвиваюче середовище і допоможуть досягти бажаного результату! Вологість необхідно підтримувати приблизно таку ж, як вміст води в тілі хробака, це близько 75-85 %. Вологість близько 35% значно знижує їх активність, а нижче 25% призводить до смерті. Необхідна температура не нижче + 5°C, в іншому випадку черв'яки впадають в енергозберігаючий режим і припиняють виконувати свої функції. Не дотримання умов, необхідних для розвитку, приведуть до вимирання черв'яків. Крім середовища, в якому розвивається черв'як, важливий вплив і ззовні. Є чимало шкідників, до яких можна віднести птахів, кротів, землерийок, жаб. Вони псують грядки і знищують черв'яків. Більш дрібні небажані гості - це мурахи, сороконіжки. Боротьба з ними трохи простіша, ніж з великими, але так само вимагає контролю і уваги.

  
Кращими помічниками будуть каліфорнійські хробаки, ціна на які так само доступна! Купіть і використовуйте їх у веденні свого господарства! Ви отримаєте відмінний результат у вигляді гарного і «чистого» врожаю. Погодьтеся, що пожинати плоди своєї праці буде набагато приємніше знаючи, що всі вони вирощені без хімікатів і від душі!

   
Якщо Ви бажаєте самостійно виростити і зібрати плідний урожай - покупка черв'яків буде кращим вибором! У придбанні допоможе компанія «БіоПлюс». Якісний товар і робота по всій Україні! Так само при купівлі кожен клієнт може отримати консультацію з розведення та вирощування черв'яків, при цьому враховуються всі індивідуальні умови кожного господарства. Цікава система знижок для оптових покупців стане приємним бонусом. Звертайтесь на сайт і за контактними телефонами.